צילום: דוברות ידידים

פעוט ננעל בשגגה וחולץ מרחוב אלישע

פעוט ננעל בשגגה ברכב ברחוב אלישע בבית שמש, מתנדבי ידידים חילצו אותו בשלום בידידים קוראים להורים לאמץ "כלל מפתח".

הבוקר (שני) בשעה 08:02 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות פעוט כבן שנתיים שננעל בשגגה ברכב לעיני אביו, ברחוב אלישע הנביא בבית שמש.

ערן בנימיני – מוקדן ידידים, ענה לשיחה, הזעיק את המתנדבים והרגיע את האב. יצחק קליין, יונה רבינוביץ וצביקה זיכל, מתנדבי הסניף, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הפעוט בשלום ובזריזות, ללא גרימת נזק לרכב.

יצחק מספר: “הייתי בדרכי לעבודה כשהתקבלה הקריאה ומיד יצאתי לכתובת. כשהגעתי למקום, חברתי לכוננים נוספים וביחד חילצנו את הפעוט תוך דקה. האב התרגש והודה לנו מאוד. גם אחרי חמישה עשר חילוצים, זה סיפוק גדול והרגשה נפלאה להציל חיים.”

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

מרחבי האתר
חדשות בית שמש

Bקצרה עם הרב בנימין מנדלסון

שליח חב”ד הרב בנימין מנדלסון בן 35, נולד בלוד ומתגורר בעיר מעל חמש עשרה שנה. למד בישיבות חב”ד בלוד, מגדל העמק, וניו יורק בבית מדרשו של כ”ק האדמו”ר מילובאוויטש, שם גם השלים את לימודי ההסמכה לרבנות. יש לו ב”ה חמישה ילדים. ואת ציון הדרך בחייו הוא רואה בקבלת השליחות ברמה ג’ בבניית וייסוד הקהילה במקום

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן