“שער הדולר צפוי להתחזק ומדד תשומות הבנייה מתייקר” ● תחזית כלכלית

חדשות 418 מעניקים לקוראי האתר תחזית כלכלית שבועית על פי הכלכלן הבכיר שחר וולף ● שער הדולר, מדד תשומות הבנייה, נפט ודלר, שוק ההון, יוקר המחיה וטיפ מעשי

החל מהשבוע חדשות 418 מעניקים לכם תחזית כלכלית על פי הכלכלן הבכיר שחר וולף : (נכון לתאריך 7.3.22)

א. שער הדולר צפוי להמשיך להתחזק כפי שרשמתי כאן לאחרונה כאשר אנשים מחפשים מקלט לכסף שלהם הם בורחים למקומות הבטוחים. מאמין שבתום המלחמה נראה את השקל מתחזק יותר .

ב. מדד תשומות הבניה- עתיד להתייקר בחדות בגלל שער הדולר, בגלל הבעיות בשרשרת האספקה וכן בגלל עליית מחירי חומרי הגלם בין היתר בגלל המלחמה, מי שרכש דירות חדשות שידאג להשאיר ככל יכולתו בצד לשם כך.

ג. נפט/דלק- הנפש נסחר היום בשער של 130 דולר , כלומר צפו עליה במחירי הדלק וכן כבר מדברים על עליית מחירי החשמל שוב.

ד. שוק ההון – אני מאד מאמין בשוק הישראלי לדעתי השוק נחתך בחדות מידי ולדעתי הוא יתקן, יש לא מעט מניות שנסחרות היום מתחת לשווי שלהם.

ה. יוקר המחיה – אתמול התבשרנו על רשת חדשה שהולכת לפתוח סופרים בישראל , הרשת הצרפתית שיש לה סניפים בכל העולם תחליף את רשת ינות ביתן ומגה, הרשת בע”ה תגביר את התחרות בישראל ויתכן שתשפיע לטובה על יוקר המחיה .

אני ממליץ תכלכלו את הצעדים שלכם בחכמה, אל תשנו השקעות, תהיו סבלניים, בהשקעות הסבלנות משתלמת.

מרחבי האתר
חדשות בית שמש

שיא חדש: אלפי נערים יצאו לנקות ברחבי העיר

יום הניקיון המסורתי יפתח היום ברחבי העיר, וישתתפו בו גם בכירי העיריה, ראש העיר ועוד * “זה הבית שלי והוא יהיה מה שאני אעשה ממנו. אני גאה בכולכם ושמחה מאוד על ההירתמות שוברת השיאים” אומרת ראש העיר ד”ר עליזה בלוך

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן