השקה נוצצת בחנות הלבשה אישית המובילה בעיר ● גלריה

אירוע נוצץ נערך בחנות 'פרלי' הלבשה אישית בעיר ● באירוע הושק גם המותג העולמי 'בראבדו' שהפך בשנים האחרונות לשם דבר במגזר החרדי. האירוע נערך ב'פרלי' המובילה בעיר בקניון 'לב הרמה'

באירוע חגיגי שנערך בפרלי – בוטיק יוקרתי בעיר הושק  ‘בראבדו’ –  מותג ההלבשה האישית הבינלאומי, באירוע המיוחד הכירו המשתתפות הן את המותג והן את ‘פרלי’ וזכו לבוקר שכולו אופנה וסטייל לאישה.  המותג הידוע ‘בראבדו’ הוא מותג שמלווה אתכן מרגע הבשורה המרנינה ועד הלידה המרגשת שממשיכה לתקופת הנקה מרגשת לא פחות. הנהלת המותג הבינלאומי, מאמינים בשוק הישראלי והקטלוג השנתי מסביר לנו את החזון של המותג ברמה העיצובית, האיכותית, והכל למענך ולמען התינוק שלך.

בהשקה הציגה מנהלת החנות את הפריטים שהם רב עונתיים ומגיעים בצבעים בסיסיים שחור לבן וגוף וכמובן גם קולקציות עונתיות, חורף וקיץ אשר מובילים ומיוצרים בגוונים התואמים את הטרנדים העולמיים והאופנתיים ביותר. למותג בראבדו פריטים לתקופת ההריון וההנקה מהטובים בעולם עם מספר פטנטים שנרשמו לאורך השנים, ולחדשנות משמעותית לאורך השנים בפיתוח המוצר והמותג. הנשים שהשתתפו באירוע שמעו את סיפור המותג שעורר עניין רב.

כיצד  ב-1992 נולדה חברת Bravado! Designs כעסק ביתי קטן, פרי מוחן הקודח של שתי אמהות קנדיות צעירות, שמאסו במה שהציעו בחנויות. הקו המנחה שלהן היה סגנון ונוחות – להרגיש יפה ורגועה כל זמן ההיריון וגם לאחר הלידה!. במהלך השנים הפכה bravado לשם דבר בתחום ההיריון וההנקה. הסיבה העיקרית לכך היא ההתמחות הטוטאלית בתחום ההנקה ללא זליגה למוצרים אחרים. החברה נחשבת כיום לחברה המובילה בעולם בתחום זה, לזאת המעניקה את המגוון הגדול ביותר של דגמים בתחום ואיכות מוצריה נחשבים לטובים בעולם. הדגמים של bravado נמכרים בכל העולם והם נלבשים  על-ידי מאות אלפי אמהות,…

פרלי הבוטיק היוקרתי בעיר, היא אחת מעשרות נקודות המכירה הפרוסים ברחבי הארץ. משתתפות האירוע  נהנו מכיבוד עשיר, מהמותג פרלי המושקע  ,כי פרלי היא חנות בוטיק לאישה,  החנות מצטרפת לחגיגת האופנה והסטייל שיש לה להציע לאישה החרדית. פרלי היא כאמור חנות בוטיק מובילה ואיכותית להלבשה אישית , אינטימית, מעוצבת,מזמינה ומפנקת, יחס אישי וחם מקום שכיף להיות בו.  חשוב לציין את המקצועיות ברמה גבוהה ולא מתפשרת להתאמה מדויקת ומוקפדת לנראות מקסימליסטית.  בבוטיק התמחות גם במידות גדולות. המשתתפות שמחו לשמוע עוד על המותג בראבדו נחשפו למבחר עצום של חברות בינלאומיות כדוגמת : Bravado Va bien, Chantelle, Abergele, Wacoal, Dominique, Triumph, Bali, Conte, You  Rago  ועוד….

בבוטיק ניתן למצוא כותנות לילה במגוון רחב מחברות מובילות. מחלקת כיסויי ראש מהמותגים הנחשבים. מוצרי ריח ואווירה.

מרחבי האתר
דילוג לתוכן