ההפגנה אמש מול חנות הסלולר. צילום: לדעת

שני תושבי העיר הורחקו לחודש מחנויות סלולר

שני תושבי בית שמש שהשתתפו אתמול בהפגנה האלימה נגד חנות סלולר ברחוב מלכי ישראל בירושלים, הורחקו מחנויות סלולר חרדיות למשך חודש וחוייבו בערבות של אלפי שקלים.

שני תושבי העיר הורחקו מכל חנות סלולרית במגזר החרדי. השניים י.ב וא.פ המתגוררים ברחוב בן עזאי וברחוב רבי טרפון בבית שמש, נעצרו אתמול (רביעי) יחד עם מספר מפגינים בחשד שהתפרעו, תקפו שוטרים והפגינו בהפגנה לא חוקית נגד חנות סלולר ברחוב מלכי ישראל בירושלים.

במהלך הדיון אמר נציג המשטרה כי ההפגנות האלו גולשות בחלק מהמקרים לאלימות כלפי בעל החנות ואף גורמים נזק לחנות. בית המשפט התבקש להרחיק אותם למשך שלושה חודשים, ולהפקיד ערבות של אלפי שקלים.

שופטת בית המשפט בירושלים החליטה בתום הדיון שלא לקבל את בקשת המשטרה במלואה, אך עם זאת הרחיקה את השניים מחנויות סלולר שבמגזר החרדי למשך 30 יום. כמו כן נאסר עליהם להשתתף בהתקהלות אסורה, הם נדרשים להפקיד ערבות עצמית וצד ג’ בסך 5,000 שקלים, וכן הפרדה בסך 700 שקלים כל אחד.

מרחבי האתר
חדשות בית שמש

אשה חולצה משריפה בבית שמש

סמוך לשעה 05:00 נתקבלה הודעה במרכז השליטה המחוזי על שריפה בבניין בבית שמש. כוחות כיבוי והצלה שהוזנקו למקום מצאו שריפה ודאית בדירה בקומה הראשונה בבית דירות ברחוב עין גדי ברמת

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן