שערי צדק: אהרון יהודה אימרגרין שנפצע קשה בפיגוע שוחרר לשיקום

הבחור שנפצע קשה בפיגוע בכותל המערבי שוחרר להמשך שיקום בתל השומר *  "קיבלנו את אהרן כשהוא תלוי בין החיים לבין המוות. אנחנו מרוצים מאוד מההתקדמות שלו" אמר מנהל יחידת הטראומה

אהרון יהודה אימרגרין שנפצע קשה מאוד בפיגוע הירי בסמוך לכותל המערבי בחודש שעבר – שוחרר היום (א’) מהמרכז הרפואי שערי צדק. אימרגרין הגיע לשערי צדק כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעות ירי בכל חלקי גופו. הוא עבר הערכה וטיפול מיידיים בחדר הטראומה והועבר לניתוח דחוף בחדר הניתוח. לאחר שהתייצב מצבו, אושפז במחלקת טיפול נמרץ ובמהלך אשפוזו עבר עוד סדרת ניתוחים מצילי חיים שבסיומם שב להכרה בהדרגה. היום, חודש לאחר האירוע, הוא משתחרר לשיקום בתל השומר.

“קיבלנו את אהרן כשהוא תלוי בין החיים לבין המוות. כעת, כשהוא משתחרר משערי צדק לאחר פציעה כל כך מורכבת, אנחנו מרוצים מאוד מההתקדמות שלו וצפויה לו משימה ארוכה של שיקום וחזרה לחיים״ אמר לנו מנהל יחידת הטראומה ד”ר אלון שורץ.

 

מרחבי האתר
בקהילה

פרוש באירוע נציגי הקהילות החסידיות: “קיבלנו פה 2,000 קולות יותר” • תיעוד

נציגי סיעת ‘כח’ במועצת העיר אירחו את נציגי 80 הקהילות החסידיות ואנשי ירושלים לסעודת ראש חודש חגיגית לשיח משותף על התוכניות • השר מאיר פרוש: “הדרך של תנועת ‘שלומי אמונים ומחזיקי הדת’ בשירות לציבור היא שאנחנו מחויבים לציבור במהלך כל הקדנציה, ועל כן אך טבעי שנתכנס לעדכן על העשייה ונשמע מה עוד צריך לעשות עבור הציבור”

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן