הקפות שניות בשנה שעברה. צילום: מתוך אתר לדעת

המדריך המלא: ‘שמחות בית השואבה’ ואירועי החג תשפ”ב בעיר בית שמש

אתר החדשות 418 מרכז לכם את שמחת בית השואבה ואירועי הקפות שניות בעיר ● רשימה שכולה קודש

יום שלישי, ט”ו תשרי (21.9.21) מוצאי חג ראשון 

  • בית כנסת כלל חסידי, רבינא 2 בשעה: 21:30 | אמן אורח: יוסי לייפער, קלידן: שרוליק שטרן
  • ישיבת ‘אור תורה’ ברחוב ריב”ל בשעה: 21:30  | אמן אורח: אביגדור רוט, קלידן: אלי דולניסקי
  • בית כנסת איילת השחר, נחל שורק 13 | אמן אורח: איציק ניר, קלידן: יענקי אנגל

 

יום רביעי, ט”ז תשרי (22.9.21) א’ דחוה”מ

  • תפילת שחרית בליווי כל נגינה, בית הכנסת ‘אור מנחם’ רחוב רבינא 2. (תחילת התפילה: 9:30)
  • בית הכנסת אשכנז, רחוב מנחם פרוש 14 (שכונת המע”ר) בשעה: 20:30
  • פארק איילון, אזור האמפי, רמת בית שמש א’, בשעה:20:30  |  אמן אורח: אליאסף חפץ, קלידן: יוסף יצחק זולדן
  •  ת”ת מוריה נחל שורק 4, בשעה: 20:30  | אמן אורח: עמיחי שפיגלר ותזמורתו
  • פארק חזון ברחוב הרב קוק, בשכונת המשקפיים בשעה 19:00 | אמן אורח: אור קלר ותזמורתו, מופע להטוטים ועוד החל מהשעה 7:00 בערב.

 

יום חמישי, ט”ז תשרי (22.9.21) ב’ דחוה”מ

  • בית הכנסת ובית המדרש המרכזי של חסידות לעלוב, מנחת יצחק 15 בשעה: 19:30 במעמד הוד כ”ק מרן אדמו”ר שליט”א. תנעים את הטיש מקהלת החסידות
  • היכל בית המדרש היכל התורה ברמה ג’ בשעה:20 :30  | אמן אורח: שלמה ברונר
  • אמפי פארק בית שמש בשעה: 20:00 | אמנים אורחים: בני פרידמן, נתן גושן, אלישע, רפאל מלול, שמעון נריה לוי. כרטיס כניסה: 10 ש”ח [לבעלי תו ירוק מחוסנים/מחלימים]
  • בית הכנסת אוהל תפילה, אחיה השלוני 9 רמת בית שמש ג’ בשעה: 8:30  | אמן אורח: זלמן שטוב  [לבעלי תו ירוק מחוסנים/מחלימים]
  • איגוד הקהילות בני התורה ברמה ג’ 2 בשעה: 20:30 |  אמן אורח: שלמה ברונר.
  • ישיבת ‘ברכת שמואל’ רחוב נחל שורק בשעה: 20:30 | אמן אורח: אביגדור רוט, קלידן: אלי דולינסקי.
  • אולם הספורט נחל שורק רמב”ש א’ בשעה: 20:30 

 

יום שישי, י”ז תשרי (23.9.21) ג’ דחוה”מ

  • בית כנסת תפארת חיים, נחל שורק 15 בשעה 11:30 | אמן אורח: יהודה יוספזון, קלידן: יהודה דולינסקי.

 

מוצאי שבת חול המועד/ ראשון, י”ט תשרי (25.9.21) 

  • שמחת בית השואבה המרכזית של חב”ד, רחבת המרכז המסחרי ברמה ג’ בשעה: 20:30 | אמן אורח: שמחה פרידמן, קלידן: דוידי נחשון
  • קהילת תפארת יעקב רמה ג’, בשעה: 20:30 | אמן אורח: זאנויל וינברגר, קלידן: הרשי סגל.
  • ישיבת ‘דברי מלך’ בשעה: 20:30 | אמן אורח: לוי כהן, קלידן: אלי דולינסקי.
  • סוכת ראש העיר, ביום ראשון כ’ תשרי (26.9.21), רחבת קניון נעימי החל מהשעה: 16:00 

 

הקפות שניות – מוצאי שמחת תורה , כ”ב תשרי (28.9.21)

  • היכל ישיבת תורת זאב ירמיהו הנביא 34 בשעה: 20:30  | אמן אורח: אברהם משה ברדוגו, תזמורת מלודי בניצוחו של ישי אבן חיים
  • בית הספר לוין, דוד רזיאל 22 בשעה: 20:00 
  • בית הכנסת ובית המדרש המרכזי של חסידות לעלוב, מנחת יצחק 15 מיד בצאת החג עד השעות הקטנות.  בהשתתפות הוד כ”ק מרן אדמו”ר שליט”א. תנעים את הטיש מקהלת החסידות

 

מרחבי האתר
דילוג לתוכן