עו"ד מתי חותה ז"ל. צילום: לדעת

נפטר מנכ”ל העירייה לשעבר עו”ד מתי חותה

נפטר מנכ"ל העירייה לשעבר, עו"ד מתי חותה. חותה שסיים את כהונתו לפני כשנתיים, היה אחד המנכ"לים המוערכים על כלל המגזרים, ואהוב מאוד על הציבור החרדי.

ברוך דיין אמת. נפטר מנכ”ל העירייה לשעבר, עו”ד מתי חותה. חותה שסיים את כהונתו לפני כשנתיים, היה אחד המנכ”לים המוערכים על כלל המגזרים, ואהוב מאוד על הציבור החרדי.

בעברו כיהן בתפקיד יו”ר הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה בעיריית ירושלים, ולאחר שסיים תפקידו מונה לשמש כמנכ”ל העירייה, בתפקיד זה כיהן תחת שלושה ראשי ערים, וקנין, אבוטבול ומעט אצל עליזה בלוך.

מתי, בן 60 בפטירתו, התגורר ביישוב נוף איילון, ונולד במושב יד רמב”ם שליד רמלה, והיה אהוב על הכלל.

עם היוודע דבר פטירתו ספדה לו ראש העיר ואמרה: “אני מצטערת להיפרד מחבר קרוב. מי שהיה מנכ”ל העירייה במשך 12 שנה הלך לעולמו הבוקר. חלק הכירו מקרוב וחלק הכירו רק בשם. מתי, מעבר להיותו איש מקצוע מהשורה הראשונה, אני אישית חייבת לו הרבה בתור מי שלימד אותי את העבודה בתור ראש עיר בתחילת דרכה. מתי היה בנאדם מדהים, אציל נפש, מכבד ורב פעלים. מסוג האנשים שמעולם לא גבה ליבו ושלט בדברים בצורה עמוקה, שידע לגרום לדברים לקרות. זו אבידה גדולה לנו כאנשים. גם בפרופורציות של החיים. הוא בעיניי מייצג יושרה ועבודת אמת. אני מוסרת חיבוק למשפחתו ולחבריו. זו לא העת ללכת אך ייאמר לשבחו שבחייו עשה המון. הוא יחסר לנו מאוד”.

משה אבוטבול ראש עיריית בית שמש לשעבר ספד אני בכאב ובהלם רב מפטירתו של ידידי היקר והאהוב עו”ד מתי חותה ז”ל, אשר במשך עשור כיהן לצידי כמנכ”ל עיריית בית שמש בהיותי ראש העיר. מתי עשה רבות למען פיתוחה ושיגשוגה של העיר, איש יקר ואהוב על כולם, זכיתי ללמוד ממנו רבות איש שידע לנווט בין רצונות תנחומיי הכנים לרעיתו אוסנת תחי’, לפני כעשרה ימים ביקרתי אותו בבית החולים הדסה התרפקנו על העבר והודתי לו על כל פועלו הרב למען עירנו היקרה בית שמש.

מועד הלוויתו טרם נמסר.

מרחבי האתר
דילוג לתוכן