האדמו”ר מלעלוב – בית שמש ישהה השבת עם חסידיו במירון

מאות חסידי לעלוב מבית שמש, בראשות כ"ק האדמו"ר שליט"א, ישבתו השבת במירון. החסידים יצאו במאורגן יום (שישי) באוטובוסים שהועמדו לטובת הנסיעה. 

מאות חסידי לעלוב מבית שמש, בראשות כ”ק האדמו”ר שליט”א, ישבתו השבת במירון. החסידים יצאו במאורגן יום (שישי) באוטובוסים שהועמדו לטובת הנסיעה.

הנסיעה למירון היא כחלק ממסורת הנמשכת מאז שנת תש”ד, עת האדמו”ר מלעלוב בעל ה’ברכת משה’ זצוק”ל עלה לציון הרשב”י, ומאז מידי שנה בפרשת בהעלותך עולים החסידים לשבות בצילא דמהימנותא הרשב”י זיע”א.

המסורת המדוברת החלה כשהאדמור ה’ברכת מש’ה היה בגליל בראש פינה כדי לקצור חיטים עבור פסח של השנה הבאה והחליט להשאר לשבת במירון.

לקראת השבת הנוכחית, הכינו אירוע  סעודות שבת כיד המלך במתחמי בני עקיבא, וכן הטישים של האדמו”ר שליט”א יהיו במתחם בני עקיבא. בליל שבת יתפללו האדמו”ר והחסידים על גג הציון הקדוש במירון.

מרחבי האתר
בקהילה

פרוש באירוע נציגי הקהילות החסידיות: “קיבלנו פה 2,000 קולות יותר” • תיעוד

נציגי סיעת ‘כח’ במועצת העיר אירחו את נציגי 80 הקהילות החסידיות ואנשי ירושלים לסעודת ראש חודש חגיגית לשיח משותף על התוכניות • השר מאיר פרוש: “הדרך של תנועת ‘שלומי אמונים ומחזיקי הדת’ בשירות לציבור היא שאנחנו מחויבים לציבור במהלך כל הקדנציה, ועל כן אך טבעי שנתכנס לעדכן על העשייה ונשמע מה עוד צריך לעשות עבור הציבור”

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן