המשטרה עצרה חשוד בהצתת מבנה של ישיבה בעיר

שוטרי מחוז ירושלים עצרו חשוד שהצית אמש מבנה המשמש בית כנסת בישיבה בעיר בית שמש, וגרם לשריפה ולנזק למבנה ולספרי קדושה במקום. לאחר שעלה בחקירת במשטרה כי הוא חשוד גם במעשי התפרצות וגניבה שארעו קודם לכן, הבוקר הוארך מעצרו בבימ״ש, והחקירה נמשכת במטרה למצות עמו את הדין אמש (ראשון) בשעות הערב, התקבל במוקד 100 של המשטרה במחוז ירושלים דיווח אודות שריפה במבנה המשמש בית כנסת ברמת בית שמש. בעת השריפה לא היו אנשים בתוך המבנה ולא היו נפגעים בעקבותיה.

כוחות משטרה של תחנת בית שמש במחוז ירושלים וצוותי כב״ה הגיעו למקום, ופעלו לכיבוי השריפה, לגביית עדויות ולאיסוף ממצאים וראיות. כתוצאה מהשריפה נגרם נזק למבנה בית הכנסת, וכן לארון וספרי קדושה שהיו בתוכו. בעקבות המקרה נפתחה חקירה בתחנת בית שמש בסיוע חוקר דליקות של כב״ה, ובמהרה התברר כי קיים חשד להצתה מכוונת.

בהתאם לממצאי החקירה עד כה שהעלו חשד גם לאיומים, התפרצות וגניבה מספר ימים קודם להצתה, הלילה נעצר החשוד במעשה (28, תושב בית שמש) בחשד להצתה, התפרצות למבנה, גניבה, איומים, קשירת קשר לביצוע פשע ועוד. בסיום חקירתו נכלא, והבוקר הובא להארכת מעצרו בבימ״ש השלום בירושלים. מעצרו של החשוד הוארך בארבעה ימים, עד לתאריך 27.6 זאת בהתאם לצרכי החקירה ולצורך מיצוי הדין עם החשוד במעשה.

 

מרחבי האתר
דילוג לתוכן