צילום: תיעוד מבצעי מד"א

בת שנתיים נשכחה ברכב והיא במצב אנוש

פעוטה בת שנתיים נשכחה ברכב ברחוב רבי ברכיה ברמה ד', פונתה במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה.

כונני מד”א – ‘צוות הצלה’ הוזעקו לרחוב רבי ברכיה ברמה ד’ בעקבות דיווח על פעוטה שנשכחה ברכב. פראמדיק ‘צוות הצלה’ נתי בן שמעון וחובשי רפואת חירום שלום גולומבו ואריה זייבלד מוסיפים: “כשהגענו למקום ראינו פעוטה כבת שנתיים מחוסרת הכרה ללא דופק ונשימה עם סימני מכת חום לאחר ששהתה ברכב נעול במשך מספר שעות.

יחד עם חובשים ופראמדיקים נוספים של מד”א וצוות הצלה הענקנו לה סיוע רפואי ראשוני הכולל קירור וביצוע פעולות החייאה מתקדמות הכולל עיסוי לב והנשמות ופינינו אותה לחבירה עם ניידת טיפול נמרץ של מד”א שמפנה אותה במצב.

כוחות ההצלה הגיעו סמוך לשעה 14:10 אל המקום, חובשים ופראמדיקים של מד”א פינו אותה לבי”ח שערי צדק, במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה.

חובשי רפואת חירום במד”א מנחם אדרי ושלום שישא סיפרו: “הגענו למקום וראינו ילדה כבת שנתיים מחוסרת הכרה עם סימני מכת חום. סיפרו לנו שהיא הייתה זמן ממושך בתוך הרכב הסגור. היא הייתה חמה מאוד למגע, הענקנו לה טיפול רפואי שכלל קירור וביצוע פעולות החייאה מתקדמות ופינינו אותה בניידת טיפול נמרץ של מד”א לבית החולים כשמצבה אנוש”.

התפללו לרפואת נועה בת נעמה

מרחבי האתר
בקהילה

פרוש באירוע נציגי הקהילות החסידיות: “קיבלנו פה 2,000 קולות יותר” • תיעוד

נציגי סיעת ‘כח’ במועצת העיר אירחו את נציגי 80 הקהילות החסידיות ואנשי ירושלים לסעודת ראש חודש חגיגית לשיח משותף על התוכניות • השר מאיר פרוש: “הדרך של תנועת ‘שלומי אמונים ומחזיקי הדת’ בשירות לציבור היא שאנחנו מחויבים לציבור במהלך כל הקדנציה, ועל כן אך טבעי שנתכנס לעדכן על העשייה ונשמע מה עוד צריך לעשות עבור הציבור”

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן