לראשונה בבית שמש: מעמד הדלקה מרכזי לקהילות הספרדיות

לראשונה בבית שמש: מעמד הדלקה מרכזי לקהילות הספרדיות, בליל לג בעומר. השבוע אושר המתחם על פני שדרות אהרונסון פינת אליהו הנביא. את האירוע הגדול ילוו גדולי הזמר המזרחי והחסידי

לאור המצב הבטחוני המתוח בצפון הארץ ולאור הנחיות פיקוד העורף – כי לא תתקיים השנה עלייה המונית לציונו של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי זיע”א באתרא קדישא מירון, הוחלט לקיים מעמד הדלקה מרכזי לכלל הקהילות הספרדיות בעיר, כאשר מ”מ רה”ע ויו”ר ש”ס בעיר יצחק אלמליח יחד עם ח”מ העיר ומחזיק תיק ‘מורשת מן המזרח’ אהרון כהן יחד עם ראש העיר שמואל גרינברג והמועצ”ד הרימו את הכפפה למען כלל הציבור.

את המעמד ילוו גדול הזמר המזרחי משה לוקוגדולי הזמרח החסידי: מוטי שטיינמץ, בנצי שטיין, ארי היל, משה דוד וייסמנדל, ותזמורתו של יואלי דיקמן לצד מקהלת נשמה.

יצויין, כי ההכנות הגיעו היום לשיאן כאשר מפקד משטרת בית שמש סנ”צ אלון ויינשטיין הגיע למקום ההדלקה המרכזית ברחוב אהרונסון – רמה ה’ יחד עם מנכ”ל העירייה אוהד שגב,  מנהל אגף רכש דוד ועקנין מ”מ רה”ע יצחק אלמליח וח”מ אהרון כהן שם התקבל האישור המיוחל לקיומו של האירוע.

מ”מ רה”ע יצחק אלמליח: “לאחר מאמצים רבים ופעילות מאומצת אפשר לברך על המוגמר, ובע”ה ההדלקה המרכזית לקהילות הספרדיות יהיה האירוע המרכזי לכבודו של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי, בראשות מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט”א ורבני הקהילות בעיר”

עוד מוסיף אלמליח: “תודה מיוחדת לראש העיר ידידי שמואל גרינברג וח”מ אהרון כהן מחזיק תיק ‘מורשת מן המזרח’ והמועצ”ד אשר נרתמו בכל כוחם במסירות למען קיומו של המעמד הגדול”.

ח”מ העיר אהרון כהן, מחזיק תיק ‘מורשת מן המזרח’: “הודות לפעילות ראש העיר שמואל גרינברג ומ”מ רה”ע יו”ר ש”ס בעיר יצחק אלמליח יתקיים השנה אירוע נדיר תוך שימת לב לפרטים הכי קטנים לטובת ציבור בני התורה בעיר, כדאי הוא ר’ שמעון לסמוך עליו בשעת הדחק בדיוק כמו ימים מאתגרים אלו”.

 

מרחבי האתר
דילוג לתוכן