אוהד שגב ימונה השבוע למנכ”ל העירייה

ראש העיר שמואל גרינברג הודיע על מינויו של אוהד שגב למנכ"ל העירייה: "לבית שמש מגיע את אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר"

ראש העיר  שמואל גרינברג, הודיע על מינויו של אוהד שגב לתפקיד מנכ”ל עיריית בית שמש. מינויו של שגב יעלה על שולחן מועצת העירייה בישיבת המועצה החגיגית שתתקיים השבוע.

שגב בעל ניסיון רב בשירות הציבורי בכלל ובעולם המוניציפלי בפרט. תחילה כמנכ”ל עיריית עכו, שם הפך את העירייה מרשות נכשלת לעירייה מתקדמת, חדשנית ופורצת דרך, הוביל רפורמה מקיפה בארגון, הסכם גג ופרויקטים משמעותיים. לאחר מכן כמנכ”ל עיריית חיפה שם הוביל פרויקטים משמעותיים בהיקפים של מיליארדי שקלים.

מאז היבחרו עמל ראש העיר גרינברג על סדרת מינויים מקיפה של אנשי מקצוע מהטובים ביותר בשירות הציבורי שיביאו את ניסיונם וכישוריהם לטובת העיר ומינוי זה הוא המשך למדיניות שמוביל ראש העיר.

ראש העיר, שמואל גרינברג: “אני מברך את אוהד שגב על מינויו לתפקיד. הוא מביא עמו כשני עשורים של ניסיון עשיר בעולם המוניציפלי ואני בטוח ביכולותיו לקדם את העיר והעירייה למקומות שאליהם אנו שואפים ומכוונים, בראש ובראשונה שיפור השירות לתושבים וקידום תכניות הפיתוח החשובות שעומדות בפנינו. בהזדמנות הזו אני רוצה להודות למנכ”ל היוצא, יוחנן מאלי, על ההעבודה האינטנסיבית למען התושבים. מאז היבחרי עמד יוחנן לצידי במסירות ועזר וסייע בכל הנדרש ועל כך הערכתי ואני מאחל לו הצלחה בהמשך דרכו”.

מנכ”ל העירייה הנכנס, אוהד שגב: “אני מודה לראש העיר שמואל גרינברג על הבעת האמון ועל ההזדמנות לקחת חלק בעשייה כה חשובה למען העיר בית שמש ותושביה תחת חזון ראש העיר. העשייה במסגרת המגזר הציבורי הינה שליחות ואני שמח לקחת חלק בתנופת העשייה של בית שמש, אשר ידועה כעיר העתיד וכאחת הערים עם הפוטנציאל הגדול בישראל”.

מרחבי האתר
חדשות בית שמש

הגר”א אלבז שליט”א הגיע לחנוך את לשכת סגן רה”ע

במעמד חבר מועצת חכמי התורה הגה”ג הרב ראובן אלבז שליט”א נחנכה לשכתו של סגר”ע ב”ש איציק אלמליח . עוד השתתפו בטקס: ראש העיר שמואל גרינברג, מנכ”ל העיריה אוהד שגב, חברי מועצת העיר מכלל הסיעות, מנהלי ועובדי אגף החינוך בעיר.

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן