פורים שמח וטעים: משלוח מנות מקורי זה גולדה

נמאס לכם כל שנה לתת את אותם חטיפים בתוך אותם עיצובים? רוצים קצת לצאת מהקופסא? רשת גולדה עם מארזי גלידה בטעמים מטריפים שישמחו את הקרובים שלכם ביום הפורים.

אז אם נדבר תכל’ס- מתי קיבלתם בחייכם גלידה בתור משלוח מנות? כנראה שאף פעם וזו הסיבה שמשלוח המנות שלכם מגולדה יהיה השנה המקורי והמפתיע מכולם. רשת גולדה עם טעמים מיוחדים, מרגשים ומשמחים במיוחד שיעשו את הפורים לכל מי שיקבל אותם במארז משלוחי המנות. טעמים חלביים כמו שוקולד שקדים וקרמל, בייגלה מלוח, שוקולד לבן ועוגיות, ופל נוגט, פיסטוק ועוד לצד מרקמי סורבה פרווה בטעמי אבטיח-נענע, תות, מנגו, טרופי, לימונצ’לו, קוקוס ועוד.

 

ערכו מראש רשימה מסודרת עם טעמי הגלידה האהובים על הקרובים שלכם. אם יש אנשים שאתם לא יודעים מה הטעם שלהם עדיף שתבחרו עבורם את הטעמים הקלאסיים כמו שוקולד קרמל שקדים, שוקולד לבן ועוגיות וופל נוגט. הזמינו את המארזים בעוד מועד ושמרו במקפיא הביתי עד ליום החג. הכניסו לשקית נייר מעוצבת לצד בקבוק שוקו\נס קפה קר ופנקו את האנשים שחשובים לכם.

רשת גולדה עכשיו עם סניפי מהדרין, בד”צ בית יוסף ברחבי הארץ ובנוסף קיים שירות משלוחים דרך האפליקציה.

מרחבי האתר
בקהילה

פרוש באירוע נציגי הקהילות החסידיות: “קיבלנו פה 2,000 קולות יותר” • תיעוד

נציגי סיעת ‘כח’ במועצת העיר אירחו את נציגי 80 הקהילות החסידיות ואנשי ירושלים לסעודת ראש חודש חגיגית לשיח משותף על התוכניות • השר מאיר פרוש: “הדרך של תנועת ‘שלומי אמונים ומחזיקי הדת’ בשירות לציבור היא שאנחנו מחויבים לציבור במהלך כל הקדנציה, ועל כן אך טבעי שנתכנס לעדכן על העשייה ונשמע מה עוד צריך לעשות עבור הציבור”

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן