פרוש: “אם נביא את כל הכוח שלנו ודגל – גרינברג יהיה ראש העיר” ● וידיאו

יו”ר שלומי אמונים השר מאיר פרוש בכנס ראשי קהילות בבית שמש: “זו כבר פעם שניה בחודשים האחרונים שאני מגיע לכינוס של ראשי קהילות בבית שמש ואני רואה אולם מלא של ראשי קהילות שבאים פעם אחר פעם וזו הבעת אמון בנציגי הציבור שלנו, שפועלים במסירות ובשליחות למען כלל הקהילות בעיר”.

“אנחנו רצים בנפרד, לא כי זה מה שרצינו, ישבנו יחד עם כל חלקי אגודת ישראל לראות האם אפשר לעשות חלוקה בתוך אגודת ישראל, עם שיוך הקהילות לנציגים ברשימה אולם לא הייתה הסכמה, למרות שהדברים הם ברורים. משום כך, בכדי שנוכל להמשיך הלאה לעזור לקהילות לפי היחס שלהם באכלוסייה, החלטנו שהדרך היחידה היא ללכת בנפרד, אבל זה לא היה מלכתחילה”.

“אני לא חושב שהנציגים האחרים לא רוצים לעזור, אלא כנראה מתוקף הצרכים של הקהילות הגדולות גורמות לכך שהם עמוסים עם הדרישות האחרות. אנחנו יכולים לעבוד יחד, תסמכו על אלה שדואגים לכם כל השנה שרק בדרך הזו אנחנו יכולים למצות את הפוטנציאל של הקולות שלנו”.

“אף אחד לא עשה את זה בשרירות לב, אני זוכר לפני עשר שנים כאשר רצנו בנפרד, לא היו מריבות, לאף אחד לא היה בעיה להיכנס לבית כנסת של השני, כל אחד פעל כדי למצות ולהביא את הקולות שלו וזה מה שאנחנו רוצים לעשות כעת”.

“הבנו שאין דרך אחרת לקבל מה שקהילות צריכות לקבל אלא רק אם ידעו כמה מצביעים לכל סיעה בכל שכונה, זה לא חלילה מריבה אלא אנחנו מבררים מה חלקנו באוכלוסייה ולמקסם את הקולות ובכך לתת לציבור שלנו את הטוב ביותר”.

“כל אחד צריך להשקיע בימים שנותרו עד הבחירות בכדי שנהיה הכי חזקים בקלפי. אנחנו יודעים לספור כמה קולות משויכים לכל אחד שיושב כאן. אם נביא את כל הכוח שלנו, ואת כל הכוח של דגל התורה, ר’ שמואל גרינברג יהיה ראש העיר”.

“למה מריצים את משה אבוטבול לראשות העיר? ש”ס קטנה יותר, אבל היה לה כבר פעמיים את ראשות העיר. בגלל שבמקום מסוים החליטו לרוץ באופן כל שהוא, אז מריצים אותו כאן. מאותה סיבה שמרצים מועמד בביתר, למרות שלמאיר רובינשטיין יש תמיכה של רוב מוחץ בעיר”, דברי השר פרוש.

מרחבי האתר
דילוג לתוכן